PARDAVIMŲ FORMULĖ JAU RUGSĖJO PABAIGOJE!

PARDAVIMŲ FORMULĖ JAU RUGSĖJO PABAIGOJE!

Daugiau nei devynis mėnesius visa organizatorių komanda kartu su pranešėjais dirbo tam, kad sukurtų kelias nepamirštamas dienas, naudingas savo turiniu ir įžvalgomis. Žinome, kad daugeliui jūsų konferencija PARDAVIMŲ FORMULĖ yra vienas laukiamiausių metų renginių. Tad, imdamiesi visų atsargumo priemonių, atlikdami reikiamus pakeitimus (apie juos žemiau), kad šis renginys vyktų sklandžiai ir saugiai, lauksime visų jūsų – konferencijos bendruomenės ir geriausių jos bičiulių – atvykstant į renginį jau rugsėjo pabaigoje.

Ačiū, kad dalyvaujate ir iki greito susitikimo!

Dainius Baltrušaitis

 

Daugiau nei devynis mėnesius visa organizatorių komanda kartu su pranešėjais dirbo tam, kad sukurtų kelias nepamirštamas dienas, naudingas savo turiniu ir įžvalgomis. Žinome, kad daugeliui jūsų PARDAVIMŲ FORMULĖ yra vienas laukiamiausių metų renginių. Tad, imdamiesi visų atsargumo priemonių, atlikdami reikiamus pakeitimus (apie juos žemiau), kad šis renginys vyktų sklandžiai ir saugiai, lauksime visų jūsų – konferencijos bendruomenės ir geriausių jos bičiulių – atvykstant į renginį jau rugsėjo pabaigoje.

Ačiū, kad dalyvaujate ir iki greito susitikimo!

Dainius Baltrušaitis

 

SAUGUMAS:

Dalyvių, pranešėjų ir personalo saugumas yra svarbiausias prioritetas. Todėl, laikydamiesi Nacionalinio visuomenės sveikatos centro, LR Vyriausybės nurodymų ir rekomendacijų imsimės visų atsargumo priemonių, kad konferencija vyktų saugiai. 

 • Laikydamiesi šiuo metu galiojančių reikalavimų, turime perkelti renginį į parodų centrą LITEXPO, kurio salės dydis ir, ypač papildomos erdvės, leidžia saugiau organizuoti renginį, dalyvių pasitikimą, kavos pertraukas, kt. 
 • Konferencijos kavos pertraukos vyks net trijose skirtingose zonose, o pietų pertrauka:  
  • MAX ir MID paketo dalyviams atskiroje pietų erdvėje. Užtikrinant maksimalų saugumą ir higienos normų laikymąsi, turime atsisakyti mums visiems įprasto bufeto; pietus jums čia pat seviruos ypač paslaugi padavėjų komanda, o visi patiekalai, kuriuos galėsite pasiimti patys, bus atskirai supakuoti uždarose lėkštutėse ir dubenėliuose. 
  • MIN paketo dalyviai pietus galės įsigyti LITEXPO restoranuose.  
 • Visų mūsų saugumui ir laikantis Nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendacijų, visiems atvyksiantiems dalyviams matuosime kūno temperatūrą, o prieš patenkant į konferencijos, maisto ir gėrimų erdves jus pasitiks savanoriai kviesiantys dezinfekuoti rankas
 • Esame paruošę veido kaukes visiems dalyviams.

Mums labai svarbus visų mūsų saugumas, tad labai kviečiame ir visus dalyvius ypač atsakingai laikytis rekomendacijų tiek renginio metu, tiek po jo.

 

PRANEŠĖJAI IR PROGRAMA:

Pastarieji keli mėnesiai įnešė sumaišties ir naujų perspektyvų mūsų visų gyvenimuose. Labai tikimės, kad konferencijos metu rasite tai, kas jums aktualiausia.

 

KONFERENCIJA “PRDAVIMŲ FORMULĖ” | RUGSĖJO 29 D. 

 

  • Beveik visi pranešėjai – Richard Shotton, Mark Earls, Magnus Lindkvist ir kiti – patvirtino savo dalyvavimą naujai numatyta data. Labai tikimės jau visai netrukus suderinti ir su likusiais pranešėjais, atvykstančiais iš užsienio. Jei situacija dėl COVID-19 pasikeistų, užtikrinsime galimybę stebėti tiesiogiai transliuojamus pranešimus. 
  • Konferencijos pranešėjų sąrašą papildė ir pranešėjai iš Lietuvos, tarp kurių jau gerai žinomi pardavimų treneriai ir konsultantai, pardavimų vadovai iš Lietuvos įmonių, o taip pat ir keletas netikėtų pranešėjų, kurie praturtins konferenciją įžvalgomis ir mintimis.
  • Pasiplanuokite rugsėjo 29 d. neskubėti… leisti sau pabendrauti su bendraminčiais ir pasidalinti idėjomis, mintimis ir patirtimis, kurios šiuo metu ypač svarbios…

 

SEMINARAS “The Best Of BRIAN TRACY” | SPALIO 01, 06, 15, 22, 29 D. 

 

  • Dėl epidemiologinės situacijos, susijusios su COVID-19 infekcija, The Best Of BRIAN TRACY seminaras bus organizuojamas kaip NET 5 “GYVŲ” ONLINE SEMIANRŲ CIKLAS.
  • Kiekvienas iš penkių susitikimų truks 1,5 val., kuomet 1 val. truks dienos seminaras, o 30 min. kaskart skirsime jūsų klausimams. Tad, būkite aktyvūs, užduokite savo klausimus: jei klausimas svarbus jums, yra daug šansų – jis svarbus ir kitiems!
  • Negalint prisijungti į kažkurį (-iuos) seminarus, dalyviams bus sudaryta galimybė peržiūrėti seminaro (-ų) įrašus.

Detalią konferencijos programą paskelbsime jau visai netrukus…

Dar yra klausimų, kurių nepalietėme? Jums reikia papildomos informacijos ar tiesiog norite kažką pasitikslinti?

Būtinai susisiekite su mumis elektroniniu paštu info@confinn.eu arba tiesiog skambtelkite 8 615 18868.

Ačiū!