RETHINKING SALES: Selling for the Future

Intensyvus dienos seminaras su “SPIN Selling” autoriumi NEIL RACKHAM, 2017.05.03 Vilniuje

Laikas: 10:00 – 16:00 (pietūs 12:30 -13:30), dalyvių registracijos pradžia 08:00

Vieta: Radisson BLU Lietuva konferencijų centras, Konstitucijos pr. 20, Vilnius

 

SPIN Selling radikaliai pakeitė mano požiūrį į pardavimo procesą. Suteikė didžiulį pasitikėjimą savo jėgomis, ir, svarbiausia, padėjo pasiekti įspūdingų pardavimo rezultatų.”

ALGIRDAS KARALIUS

“Neil Rackham atliko daugybę tyrimų, kurių metu aiškinosi, kokios pardavimų praktikos veikia geriausiai. Mano asmenine nuomone, pardavimuose nėra geresnio metodo negu SPIN metodas, nes jis yra puikiai suderintas su kliento poreikio formavimosi mechanizmu.”

TOMAS MISIUKONIS, “OVC Consulting”

Be SPIN Selling neįmanoma įsivaizduoti šiuolaikinio pardavimo. Tai yra kertinis – bazinis elementas. Neil Rackham atliko tyrimą, kuriame tyrė sėkmingiausių derybininkų elgseną – tai didžiulę kokybinę vertę turintis tyrimas, neabejotinai aktualus šiais laikais.

DARIUS PIETARIS, “TMD Partners”

“Tai vienas ryškiausių pardavimo ekspertų, kurio visas darbas remiasi daugiau nei 12 metų trukusiu tyrimu su daugiau nei 40.000 pardavėjų įvairiose valstybėse. Neil pardavimų įžvalgos yra geriausia ką turime pardavimų pasaulyje šiandien!”

DAINIUS BALTRUŠAITIS, Confinn

Most Persuasive Thing Sellers Can do is to Show Customers That They Can Provide What Has Been Asked For.

Obvious? Yes. So why do typical salespeople spend 95% of their time doing something else? Our unique research, involving the observation of some 35,000 B2B / B2C sales interactions, reveals exactly what sellers do in successful calls, and how rarely it happens.

APIE NEIL RACKHAM


DAUGIAUSIAI TYRIMAIS PAGRĮSTO PARDAVIMŲ MODELIO – SPIN Selling – AUTORIUS

 

Neil Rackham – vienas žinomiausių pardavimų ekspertų pasaulyje, SPIN Selling pardavimų modelio autorius, tik tyrimais pagrįstų idėjų propaguotojas ir bene ryškiausias šio laikmečio pardavimų ir pardavimų rinkodaros idėjos vystytojas. Net trys jo knygos pateko į New York Times geriausiai perkamų (bestseller) knygų sąrašą ir visos išverstos į daugiau nei 50 kalbų. Neil yra tarptautinės pardavimų tyrimų ir konsultavimo įmonės “Huthwait” įkūrėjas ir ilgametis jos vadovas.

Neil Rackham labiausiai sudrebino pardavimų pasaulį atlikęs išsamiausią ir vieną didžiausių tyrimų apie sėkmingą pardavimą ir jo efektyvumą. Šis didžiulis projektas buvo remiamas įvairių pasaulinio lygio kompanijų, tokių kaip Xerox, Microsoft, IBM ir kitų, o jo metu buvo ištirta daugiau kaip 35 tūkst. pardavimo susitikimų daugiau nei 20 šalių. Tyrimas truko 12 metų ir kainavo daugiau nei 30 mln. dolerių. Rezultatus, Rackham apibendrino savo knygose “SPIN Selling” ir “Major Account Selling”, kurios sulaukė neįtikėtinos sėkmės ir tebėra vienos perkamiausių, o “SPIN Selling” yra geriausia bet kada parduota leidyklos McGraw Hill verslo knyga. Rackham taip pat yra parašęs daugiau kaip 50 akademinių ir praktinių straipsnių apie pardavimus, pardavimo kanalus bei pardavimų rinkodarą.

KODĖL VERTA DALYVAUTI RETHINKING SALES: Selling for the Future SEMINARE?


RETHINKING SALES: Selling for the Future nėra tiesiog SPIN Selling pardavimų metodikos seminaras. Tai seminaras pažengusiems ir norintiems sužinoti daugiau nei SPIN metodas: tai naujausios NEIL RACKHAM pardavimų įžvalgos, išryškėjusios pastarojo laikotarpio tyrimuose ir itin metodologiškai sudėliotos padėti jums auginti pardavimus kasdien.

Jei nesate susipažinęs su SPIN Selling metodika, būtinai padarykite savo namų darbus – susipažinkite čia >>>

  • Ar tu nori „šlifuoti“ savo pardavimo įgūdžius itin praktiškai su vienu geriausių pasaulio pardavimų ir pardavimų rinkodaros profesionalu?

  • Ar tau svarbu  suprasti ir įsisavinti naujausias ir efektyviausias pardavimo technikas, paremtas ilgalaikiais tyrimais su daugiau nei 35.000 pardavėjų?

  • Ar tu nori sužinoti, kaip toliau vystomas “SPIN Selling” metodas ir kokie atradimai labiausiai labiausiai prisideda prie pardavimų augimo?

  • Ar tu nori, kad efektyviausios ir rytdienai paruoštos pardavimo žinios būtų susistemintos ir perteiktos tau greitai, paprastai ir ypač praktiškai?

  • Ar tau svarbu, kad gaunamos žinios būtų greitai ir lengvai pritaikomos praktikoje – jau kitą dieną po seminaro?

Kiekvienam seminaro dalyviui NEMOKAMAI naujausia ir viena geriausiai perkamų Neil Rackham knygų